Hakkımızda

Vizyon ve kalite öncülüğünde doğal bir üretim...

Porta Pera Dolce Tempo donuk dilim pasta üretimini vizyon ve kalite öncülüğünde gerçekleştirmektedir. -18 soğuk hava zincirini üretimden sevkiyata tüm etaplarda muhafaza edip; tüketiciye sağlıklı ve doğru koşullarda ürünlerini ulaştırmaktadır. Tüm ürünler orijinal özellikleri göz önünde bulundurularak doğru, kaliteli ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmektedir. Meyveli soslar yüzde yüz taze meyvelerden; çikolatalı soslar ise yoğun çikolata oranlarına sahip kuvertürlerden üretilmektedir. Öte yandan; savoiardi bisküvi ve mascarpone peynirinden hazırlanan tiramisu ile de örneklenebileceği gibi; her ürün orijinal tarifinde yer alan malzeme ve koşullarla üretilmektedir.

Hijyen koşullarına uygun modern üretim tesisi...

Porta Pera Dolce Tempo'nun hijyen koşullarına göre düzenlenen üretim tesisinde; ürün & stok takip ve denetim sistemlerinden, etiketleme sistemlerine kadar tüm prosedürler özenle yerine getirilmektedir. Tüm hijyen denetimlerinden başarıyla sertifikalandırılmış olunup; düzenli olarak yetkili firmalar tarafından mevcut koşulların devamlılığı denetlenmektedir. Üretim alanı temizliği & haşere ilaçlaması, personel hijyen eğitimleri ve cihazların periyodik bakımları ise titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Her biri özenle ve ayrı ayrı jelatinle ambalajlanmış dilimler...

Porta Pera Dolce Tempo üretimde tada önem verdiği kadar sunuma da önem vermektedir. Ürünler butik ve doğal üretimi yansıtacak zarif süslemelerle ve aynı standartlarla tüketiciye teslim edilmektedir. Tüm ürünler standart boyut ve gramajlarda özenle dilimlenmekte ve her dilim titizlikle, ayrı ayrı jelatinle ambalajlanmaktadır. Ambalajlanmış dilimler ise teşhir dolaplarında daha uzun süreli kalitesini ve tadını korumaktadır.